Mladíci zaplatili daň z nekoncentrovanosti a nezkušenosti...

13. února 2011 v 21:15 | Odbor pro styk s veřejností sg Jiskra Domažlice
V neděli dne 13.2.2011 od 17.45 se děly na UMT na levém břehu říčky Zubřiny věci, jimž by se lajk možná divil, ale pro skutečného fotbalového odborníka znalých poměrů nebyl fakt, že staříci sg porazili mladíky sg rozdílem čtyř branek a nejméně třídy žádným velkým překvapením. 
14 borců se dostavilo včas, takže tentokrát nehrající náčelník nemusel dorazivší ani pokutovat! Vzhledem k tomu, že nebyly k dispozici losovací kostičky, rozdělila se mužstva dle data narození v OP, tedy klasicky staří vs. mladí. 
Mladíci začali tentokrát svižně a dostali se až do čtyřbrankového vedení. Divácké oko často nadchly kombinace po osách Krumlové, Bočan, Major jr. a Míra Rejthar. Mladíkům však brzy zvlhl střelný prach, kombinace začaly být na štíru s přesností a také původní lehkonohost byla rázem tatam! A právě na tento okamžik čekali velezkušení  senioři a začali pomalu koncertovat a postupně otočili skóre na čtyřbrankový rozdíl ve svůj prospěch. Poslední jiskřička naděje svitla mladíkům, když si vymodlili  v závěru hry rozhodnutí na poslední branku. Bohužel i tato poslední naděje jim proklouzla mezi prsty! Když k tomu přidáme informaci, že neproměnili ani penaltu za tři rohy je všem jasné, že dnešní neděle nebyla právě jejich nejšťastnějším dnem!!! Doufejme, že příště jim to vyjde, i když je to velmi nepravděpodobné.

Staří vs. mladí, staří vyhráli o čtyři branky!

Staří:
Ivan Major sr. - Petr Kuželka, Venca Šťastný, Pišta Sculák, Jirka Palovič, Tonda Vlček, Zdeněk Karas

Mladí:
Míra Rejthar, Pavel Kruml, Zdeněk Kruml, Hynek Berka, Ivča Major jr., Jirka Koza, Libor Bočan

První hvězdou zápasu byl vyhlášen rtuťovitý forvard Jirka Palovič!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama