Tak to tu opravdu ještě nebylo...

20. února 2011 v 21:02 | Rada starších SG
Dnes v neděli 20. 02.  2011 se od 16.30 děly věci na levém břehu říčky Zubřiny zcela nevídané, neboť se zde udál debakl nemající v novodobé historii UMT  obdoby!!!
Napětí borců bylo znát již při losování náčelníkových kostiček určujících přináležitost k jednomu či druhémo týmu a to zejména u mladíků, kteří, jak známo, v minulém utkání těžce narazili!!!
Nelítostný los určil žluté a červené a šlo se na věc! Dnes bylo od prvních okamžiků nade vše jasné, kdo je na place pánem a celkové skóre se zastavilo až na hrozivých 14:3 pro žlutý celek, v němž exceloval a pětkrát neomylně cílil do soupeřovy svatyně Štefan Pišta Czulák a byl po právu vyhlášen první hvězdou zápasu!!!
Zajímavé je, že borci byli svoláni k tréninkovému zápasu vzhledem k neustálým "šachům" s obsazením UMT asi 150 minut před jeho konáním a přesto dorazili v počtu 15 kousků!!! Nedorazil mírně společensky unavený Šťastňák a několik mladíků, kteří se ještě nedokázali vzpamatovat z minulé "horské dráhy".  Přítomné diváky zklamal výkon konečně dorazivšího a očekávaného van Hoidonka, který se ale proti dobře zkonzolidované obraně žlutých téměř neprosadil!
Plno borců si hlasitě řeklo o nominaci na první oficiální zápasy proti A-mužstva Kouta a SG  z Rimbachu!

Žlutí vs. Červení 14 : 3
Žlutí:
Ivan Major - Štefan Czulák, Petr Polák, Petr Kuželka, Jirka Koza, Libor Bočan, Ivan Rybár
Červení:
Láďa Foldyna - Ivča Major, Hynek Berka, Jarda Pavlíček, Toni Vlček, Míra Hojda, Zdeněk Karas
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama