Stará garda Jiskry Domažlice vs. A-tým Kout na Šumavě 7:1(5:0)!!!

13. března 2011 v 11:48 | SG
Alice Bendová zahajovala utkání na "umělce"!
Na UMT na levém břehu říčky Zubřiny se v sobotu děly opět věci doposud nevídané. Populární herečka zahajovala večerní utkání! Hráči staré gardy jako komparzisti televize Barrandov! Část reality show Svatba za 100 000 se točila přímo na "umělce".
Bližší informace na sgjiskra.blog.cz
Výsledky z UMT. Všechny sobotní zápasy byly mezinárodní či mezigenerační!
Starší žáci Jiskry Domažlice vs. Regenbogen 7:0(5:0)!
Mladší žáci Jiskry vs. Willmering/Waffenbrunn. Tento zápas byl již vyrovnanější a konečný výsledek 2:1 pro domácí.
Stará garda Jiskry Domažlice vs. A-tým Kout na Šumavě 7:1(5:0)!!!
Bližší informace na sgjiskra.blog.cz
Sokol Klenčí pod Čerchovem vs. TB 03 Roding 1:1 (0:1).
Sokol Újezd vs. Haselbach 1:4 (0:1).
Stará garda

Stará garda Jiskry Domažlice vs. A-tým Kout na Šumavě 7:1(5:0)!!!
Nebojte se nejedná se o vtip, je to skutečný konečný výsledek ostrého utkání! Stará garda se navíc musela obejít bez stálých řádně omluvených opor! Chyběli mimo jiné Ivan Rybár a Láďa Brichcín, kteří tvořili doprovod Benfiky pří jejím úspěšném výletu do Lub. Benfice touto cestou blahopřejeme k důležitému vítězství! Petr Kuželka, Míra Hojda a Tonda Vlček se vydali do hor. Hynek Berka byl nemocen. Chyběl i Zdeněk Karas a jiní.
Zápas začal ve svižném tempu a hned od počátku bylo znát, že očekávané vítězství SG potvrzené také výsledky ankety, v níž dokonce 66,7 % respondentů věrilo ve vítězství dříve narozených, je více či méně jasné a otázkou zústává pouze počet vstřelených branek. Staříci se rozpoměli na doby, kdy u fotbalu běhávali či dokonce sprintovali a zápas byl najednou plný průniků do otevřené obrany, náběhu do volného prostoru a aktivního presingu. V uvedených činnostech dominovali Libor Bočan, Jirka Koza a Míra Rejthar, ale hlavně Láďa "Motorka" Foldyna se svou známou a populární hrou "Chyť mě, jestli to dokážeš!" a mladíci z Kouta to ve velké většině případů nedokázali a tak se poločasové skóre zastavilo na hrozivých 5:0 pro seniory! A to ještě úzkostlivý sudí Rudolf Špoták neuznal dvě branky pro domnělé postavení mimo hru! Do druhého poločasu nastoupila SG již bez zraněného Štefana Csuláka a tak musela dohrát bez možnosti střídat a tempo hry lehce opadlo, ale domácí nadále kontrolovali hru a i druhou část svého skvostného představení překlopili na svou stranu poměrem branek 2 ku 1! Konečný výsledek byl tedy 7 : 1!!!
První hvězdou zápasu byl vyhlášen zcela po právu hbitý záložník Míra Rejthar , který svůj skvělý výkon korunoval ještě vsřelenou brankou.
K avizované výměně drezu u motoru záložni řady SG Václava Šťastného tedy na základě nemožnosti střídat nedošlo. Sdílíme jeho vnitřní utrpení a rozpolcenost, kdy jeho srdce muselo plesat nad krásnou souhrou SG a na druhé straně s každým vstřeleným gólem zatloukali hráči SG hřebíček po hřebíčku do rakve jeho domovského oddílu! Vendo, je nám to opravdu moc líto!!!
Pozn.: V současné době je Venda na psychiatrickém vyšetření s podezřením na schizofrenii!
Sestava SG: Zbyňďa Weber - Václav Dufek, Pavel Kruml, Ivan Major, Jirka Koza - Libor Bočan, Zdeněk Kruml, Václav Šťastný, Míra Rejthar - Jirka Palovič, Láďa Foldyna a střídající Štefan Csulák
Branky: Štafan Csulák 2, Láďa Foldyna 2, Pavel Kruml, Libor Bočan, Míra Rejthar
Rozhodčí: Ruda Špoták
Stará garda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šťastňák Šťastňák | 18. března 2011 v 4:28 | Reagovat

Přátelé, kamarádi.

Účast na zápas s Rimbachem potvrzuji, ale má účast na nedělním tréninku je nejistá.
Po ostudné prohře Kouta s naším skvělým týmem, se nejužší vedení Koutského fotbalového oddílu rozhodlo, že týden před zahájením mistrovských utkání je nutné vnést do týmu opět optimismus, vítězného ducha, sebevědomí a "jiskru". Tudíž zdecimovaný mančaft odjíždí v pátek nikoli na bázu, které je velkým zastáncem a propagátorem člen CSKA Ivan Major, ale na ozdravně takticko stmelovací pobyt do Sušice. Zde vedení Koutského týmu naordinuje svým ovečkám třídenní studii tajně pořízeného videozáznamu nejen z inkriminovaného  zápasu, ale i z dynamicky vedených tréninků SG Jiskra.
Byl jsem pověřen vedením Koutského fotbalu o podrobný rozbor a vštěpení stylu hry SG Koutským borcům.
Jelikož je tento pobyt sponzorován Koutským pivovarem, Mikulovskými vinnými  sklepy, domácí palírnou výborné jemné moravské slivovice  "Šťastný a syn" (poz.autora:..můj tata pálí a já piju..) a k dispozici bude spoustu slevových kuponů do Sušických hospod a barů, netuším, v jakém stavu se v neděli vrátím a zda budu moc absolvovat naplno a s nasazením jako vždy náš trénink.
S pozdravem Šťastňák.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama