Staříci z Domažlic vyučovali mladíky z Bavorska nefalšovaný španělský Ťukes-fotbal!!!

26. března 2011 v 19:02 | SG
Staříci z Domažlic vyučovali mladíky z Bavorska nefalšovaný španělský Ťukes-fotbal!!!
Ano, v pátek, 25.3. 2011 se děly opět a jak také jinak, když na umělohmotný pažit vyběhla "squadra seniora", věci přímo nevídané. Jak je pilným čtenářům, mimo jiné Pídymu, kterého tímto zdravíme, známo, nastoupilo na místo rimbašských seniorů narychlo povolané mužstvo usilující o postup do čtvrté nejnižší ligy v Bavorsku, SV Atzenzell/Sattelbogen! Toto ambiciózní mužstvo se snažilo z počátku praktikovat nefalšováný vilzingský fotbal s křížením a častou změnou místa, neboť jejich trenér Gunter Zistler je kovaný "Vilziňák" a hraje i za jeho starou gardu, kterou staříci z Domažlic mimo jiné dvakrát porazili!
Stará garda převzala hned zpočátku taktovku do svých rukou, resp. nohou a nechala v první čtvrthodince balón a chlapce ze sousedství řádně proběhnout a tuto zahřívací část zakončila brankou v sítě hostujícího gólmana!
Nutno podotknout, že si hosté vytvořili také několik šancí, ale když se jim podařilo přece jen proniknout skálopevnou a říznou obranou, ztroskotávali na vynikajícím a nestárnoucím Pavlovi Rybárovi!
Do půle vsítili staříci pojišťovací branku a hosté se mohli odebrat do kabiny na povinný "výplach mozků", který jim ale ani do druhého poločasu příliš fotbalovosti nepřidal. Poté, co domácí přidali třetí gól a občas nechali nešťasné chlapce několik minut "v bagu", začali bavorští plejeři málem propadat trudomyslnosti, z níž je naštěstí vytrhl osvobozující hvizd píšťalky přesného sudího Rudy Špotáka a také pozvánka na společnou večeři!!!
Na společném pozápasovém posezení se rozplynuly chmury na tvářích hostů, poté co hostinský Kubrt začal servírovat kuřecí stehýnka s hranolky.
Domácím jako vítězům pak připadly výborné kuřecí řízky. Ještě než hosté odjeli shlédli společně se SG nešťastný zápas českého národního mužstva, pozvali staříky na oplátku k nim na "grilfest" a vyslechli si motivační doporučení od náčelníka staré gardy:
"Trénujte hoši, vyhrávejte a taky budou řízečky!"
Na posezení také dorazil, jak uvedl opět náčelník, nejstarší hrající obránce Západního Německa Milda Vinopalů a mohlo se začít naplno oslavovat narození malé Vladěnky Motorkové!!!
Všichni hráči podali výborný výkon, ale čtyři z nich přece jenom vyčnívali a to mladý tatínek Láďa Foldyna, bojující Jirka Palovič, neúnavný Jirka Koza a na hrotu se bijící Štefan Sculák!
Ovšem i nad těmito borci tentokrát čněl svým výkonem Pavel Rybár a byl po právu vyhodnocen první hvězdou zápasu! Blahopřejeme!
SG Jiskra Domažlice vs. A-mužstvo SV Atzenzell/Sattelbogen 3:0 (2:0)

Branky: Láďa Foldyna, Jirka Koza, Štefan Sculák

SG: Pavel Rybár - Zdeněk Karas, Ivan Major, Hynek Berka, Jirka Koza - Jirka Palovič, Zdeněk Kruml, Venca Šťastný, Tonda Vlček - Štefan Sculák, Láďa Foldyna a hokejově střídali Ivan Rybár, Pavel Kruml, Petr Polák

Pozn.: Bohužel se těsně před zápasem zranil Libor Bočan, který se nerozcvičil a pokoušel se o prapodivný kop z voleje! Žáci, jestli to čtete, tak se vždy před zápasem zahřejte, protáhněte, proběhněte a teprve pak hurá za mičudou!!!

SG

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama