SG Jiskry Domazlice vs. SG Lohberg 4:4 (3:1)
Zdenek Kruml, vlastni, Tonda Vlcek, Stefan Sculak z penalty
Zbynek Weber - Jaroslav Pavlicek, Ivan Major, Mira Rejthar, Zdenek Karas - Petr Kuzelka, Zdenek Kruml, Vaclav Stastny, Tonda Vlcek - Libor Bocan, Stefan Sculak

tentokrát neprováděla, ale zato ji nahradila jiná velká osobnost šoubyznysu s téměř stejně sličnou tváří a podobnou kopací technikou a to samotný sportovní manager Jíří Pojar!!!
Ještě před tímto aktem, kterého si stará garda velice váží a cení si zejména toho, že na ni výše jmenovaný nezahořkl, poté co nemohl z bezpečnostních důvodů jet také na slavnou výpravu do Ceseny, viz článek v archívu "Senioři Jiskry v zemi komisaře Cataniho nezklamali!!! ", proběhlo focení obou starých gard a blahopřání dlouholeté opoře SG Jiskry Rosťovi Hlaváčovi k jeho kulatým narozeninám!

Rosťo, ještě jednou ti srdečně blahopřejeme!!!

Po těchto oficialitách mohl sudí Víťa Kohout poprvé "mohutně" fouknout do píšťalky a mohlo se začít naplňovat očekávaní odborné i laické veřejnosti zachycené ve webové anketě o tom, že body zůstanou, jak je poslední dobou pravidlem na levém břehu říčky Zubřiny!
Toto očekávání došlo k naplnění pouze v prvním poločase, který domácí vyhráli 3:1, i když do vedení šli nejprve po zaváhání domácí obrany nejprve hosté!
O půli se Jiskráci domnívali, že druhý poločas bude už jen otázkou navýšení skóre. Bohužel v něm však měli navrh hosté a jejich kombinační hra s jistým držením míče na domácí platila. Musíme také uznat, že věkový průměr byl u hráčů soupeře vyšší a zejména šedovlasý tvůrce hry, přes něhož chodily téměř všechny akce, jistě už jezdí nejméně šesté gumy!!! Domácí totálně opustili taktiku slavící úspěch v prvním dějství a upnuli se na individuální akce s nakopáváním míču na většinou dobře pokryté útočníky a po ztrátě míče se pokoušeli někteří jedinci o fyzicky náročný ale ostatními nepodpořené napadání, z čehož těžili hosté lehce kombinačně přecházející střed hřiště a tak se na svatyni domácích valil útok ta útokem. Po sérii nebezpečných standartnínch situací došlo dokonce k vyrovnání a tak i k zasloužené dělbě bodů. Jeden gól padl po rohovém kopu, druhý po úniku podél pomezní čáry po pravé ruce z pohledu domácího gólmana a následném ostrém centru do velkého vápna a další opět po standartce a následném pokutovém kopu!
Oba týmy uznali podáním ruky kvalitu soupeře a už se spěchalo na zasloužené občerstvení!

Řekli po utkání a několika pivech:
Míra Rejthar šalamounsky poté, co Standa Svoboda navrhl konfrontační dvojzápas CSKA Domažlice a SG Jiskra Domažlice v hokeji a fotbale, na otázku, za koho bude hrát.
"Fotbal za fotbalisty a hokej za hokejisty!!!"
Tonda Vlček, mimo jiné manager CSKA Domažlice, sebekriticky na otázku, proč se nezúčastnil slavného hokejového klání proti HC Devils předcházejícího fotbalovému utkání starých gard:
"Já kdybych dneska hrál i hokej, tak sme prohráli hokej i fotbal!"

Závěrem je nutno konstatovat následující:
Je smutné, ža na domácí duel dorazilo pouhopouhých jedenáct borců, ačkoliv je v širším kádru navštěvujícím tréninky nebo jiné zápasy 26 fotbalistů!!! Tvrzení, že si alespoň "lépe zahrajeme", je neopodstatnělé, neboť s únavou klesá i kvalita naší hry! Je reálné, aby hrálo vždy 16 borců a každý si zahraje dvě třetiny čistého času, tedy jednu celou hodinu, což odpovídá i jedné tréninkové jednotce SG. Není důstojné, aby squadra jako SG Jiskra nastupovala k utkáním doma či venku s nedostatečným počtem hráčů!!!
Na webu sgjiskra.blog.cz je v menu seznam plánovaných potvrzených akcí, na úvodní straně je následující akce aktualizovaná pro daný týden a kromě toho budou všichní obesláni sms-kou či mailem náčelníkem a vyrozumněni o příštím zápase, srazu a podobně!
Každý potvrdí svou účast a nebo se nejpozději do čtvrtka večera řádně omluví!!!!
Příští mač je ve Furthu. O času utkání, srazu, odjezdu apod. budou všichni nominovaní hráči náčelníkem včas vyrozumnění!