Alice Bendová opět čestný výkop na UMT....

2. dubna 2011 v 10:48 | SG
SG Jiskry Domazlice vs. SG Lohberg 4:4 (3:1)
Branky Jiskry:
Zdenek Kruml, vlastni, Tonda Vlcek, Stefan Sculak z penalty
SG Jiskry Domazlice:
Zbynek Weber - Jaroslav Pavlicek, Ivan Major, Mira Rejthar, Zdenek Karas - Petr Kuzelka, Zdenek Kruml, Vaclav Stastny, Tonda Vlcek - Libor Bocan, Stefan Sculak

Alice Bendová opět čestný výkop na UMT....
tentokrát neprováděla, ale zato ji nahradila jiná velká osobnost šoubyznysu s téměř stejně sličnou tváří a podobnou kopací technikou a to samotný sportovní manager Jíří Pojar!!!
Ještě před tímto aktem, kterého si stará garda velice váží a cení si zejména toho, že na ni výše jmenovaný nezahořkl, poté co nemohl z bezpečnostních důvodů jet také na slavnou výpravu do Ceseny, viz článek v archívu "Senioři Jiskry v zemi komisaře Cataniho nezklamali!!! ", proběhlo focení obou starých gard a blahopřání dlouholeté opoře SG Jiskry Rosťovi Hlaváčovi k jeho kulatým narozeninám!


Rosťo, ještě jednou ti srdečně blahopřejeme!!!


Po těchto oficialitách mohl sudí Víťa Kohout poprvé "mohutně" fouknout do píšťalky a mohlo se začít naplňovat očekávaní odborné i laické veřejnosti zachycené ve webové anketě o tom, že body zůstanou, jak je poslední dobou pravidlem na levém břehu říčky Zubřiny!
Toto očekávání došlo k naplnění pouze v prvním poločase, který domácí vyhráli 3:1, i když do vedení šli nejprve po zaváhání domácí obrany nejprve hosté!
O půli se Jiskráci domnívali, že druhý poločas bude už jen otázkou navýšení skóre. Bohužel v něm však měli navrh hosté a jejich kombinační hra s jistým držením míče na domácí platila. Musíme také uznat, že věkový průměr byl u hráčů soupeře vyšší a zejména šedovlasý tvůrce hry, přes něhož chodily téměř všechny akce, jistě už jezdí nejméně šesté gumy!!! Domácí totálně opustili taktiku slavící úspěch v prvním dějství a upnuli se na individuální akce s nakopáváním míču na většinou dobře pokryté útočníky a po ztrátě míče se pokoušeli někteří jedinci o fyzicky náročný ale ostatními nepodpořené napadání, z čehož těžili hosté lehce kombinačně přecházející střed hřiště a tak se na svatyni domácích valil útok ta útokem. Po sérii nebezpečných standartnínch situací došlo dokonce k vyrovnání a tak i k zasloužené dělbě bodů. Jeden gól padl po rohovém kopu, druhý po úniku podél pomezní čáry po pravé ruce z pohledu domácího gólmana a následném ostrém centru do velkého vápna a další opět po standartce a následném pokutovém kopu!
Oba týmy uznali podáním ruky kvalitu soupeře a už se spěchalo na zasloužené občerstvení!Řekli po utkání a několika pivech:
Míra Rejthar šalamounsky poté, co Standa Svoboda navrhl konfrontační dvojzápas CSKA Domažlice a SG Jiskra Domažlice v hokeji a fotbale, na otázku, za koho bude hrát.
"Fotbal za fotbalisty a hokej za hokejisty!!!"
Tonda Vlček, mimo jiné manager CSKA Domažlice, sebekriticky na otázku, proč se nezúčastnil slavného hokejového klání proti HC Devils předcházejícího fotbalovému utkání starých gard:
"Já kdybych dneska hrál i hokej, tak sme prohráli hokej i fotbal!"

Závěrem je nutno konstatovat následující:
Je smutné, ža na domácí duel dorazilo pouhopouhých jedenáct borců, ačkoliv je v širším kádru navštěvujícím tréninky nebo jiné zápasy 26 fotbalistů!!! Tvrzení, že si alespoň "lépe zahrajeme", je neopodstatnělé, neboť s únavou klesá i kvalita naší hry! Je reálné, aby hrálo vždy 16 borců a každý si zahraje dvě třetiny čistého času, tedy jednu celou hodinu, což odpovídá i jedné tréninkové jednotce SG. Není důstojné, aby squadra jako SG Jiskra nastupovala k utkáním doma či venku s nedostatečným počtem hráčů!!!
Na webu sgjiskra.blog.cz je v menu seznam plánovaných potvrzených akcí, na úvodní straně je následující akce aktualizovaná pro daný týden a kromě toho budou všichní obesláni sms-kou či mailem náčelníkem a vyrozumněni o příštím zápase, srazu a podobně!
Každý potvrdí svou účast a nebo se nejpozději do čtvrtka večera řádně omluví!!!!
Příští mač je ve Furthu. O času utkání, srazu, odjezdu apod. budou všichni nominovaní hráči náčelníkem včas vyrozumnění!
SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama