Stará garda neprohrála a ani jednou neinkasovala a přesto neodjížděla s vavřínovým věncem vítězů na hlavě, ale zato s několika tupláky paulaneru v žaludku!!!

8. května 2011 v 15:03 | SG
Stará garda neprohrála a ani jednou neinkasovala a přesto neodjížděla s vavřínovým věncem vítězů na hlavě, ale zato s několika tupláky paulaneru v žaludku!!!
V sobotu, dne 7.5.2011 proběhl v odpoledních hodinách ve Furthu na školním hřišti fotbalový turnaj starých gard za účast Furthu I., Furthu II., SG Jiskra Domažlice, Dalkingu, Katzbachu, Stachesriedu a Raenkamu.
Zápasy se odehrávali na velmi dobře připraveném hřiští a hrálo se každý s každým se 5+1 na jedenkrát 15 minut.
SG Jiskry se prosadila hned v prvním zápase díky trefám Václava Šťastného a Ládi Foldyny 2:0 proti Katzbachu!
Následovalo několik hluhých utkání ze strany Jiskry, v nichž se Jiskře nepodařilo skórovat, ale naštěstí ani inkasovat, neboť většinou dominovaly obrany nad útokem a prosadil-li se soupeř skálopevnou defenzívou Domažlických ztroskotal na výborném Pavlu Rybárovi, který jako jediný z gólmanů neinkasoval na turnaji.
Soupeřem byli v těchto utkání bez koření fotbalu, tedy bez branek, Furth I., Stachesried a Raenkam.
Dalking přehrála Jiskra brankou Ivana Majora po precizním pasu Ládi Foldyny 1:0 a ztracenou mušku a sebevědomí našla až v posledním zápase proti mladíkům z Furthu II., kteří doplnili startovní listinu po odřeknutí Arnschwangu a to 3:0 po dvou brankách Zdeňka Karase a opět Ládi Foldyny.
SG Jiskry ačkoliv nepoznala hořkost porážky a ani neinkasovala obsadila pouhé druhé místo se skórem 6:0 a s 12-ti body, za což přebírala v městské hale fotbalový míč a pošilhávala při tom po pravém jaboulanim, který si převzali domácí za první místo!
SG: Pavel Rybár - Pavel Wolf, Ivan Major, Jarda Pavlíček , Hynek Berka - Láďa Foldyna, Venca Šťastný, Jirka Palovič, Zdenda Karas
Branky: Štastný, Foldyna 2, Karas 2, Major
Pozn.: Účast na turnaji započítána jako jeden zápas, včetně branek!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama