Výsledková vlajková loď Jiskry tedy stará garda tvrdě narazila na úpatí Ostrého na mělčinu!!!

28. května 2011 v 14:50 | SG

Výsledková vlajková loď Jiskry tedy stará garda tvrdě narazila na úpatí Ostrého na mělčinu!!!
AH Lohberg vs. SG Jiskra 5:0 (3:0)
SG: Pavel Rybár - Pavel Wolf, Jarda Pavlíček, Ivan Major, Jirka Koza - Petr Polák, Venca Šťastný, Ivan Rybár, Tonda Vlček - Štefan Sculák, Láďa Foldyna
Střídal: Jirka Palovič
SG v Lohbergu bohužel narazila na velmi silné a technicky zdatné mužstvo, které Jiskru přehrávalo ve všech směrech a bylo hlavně důslednější a mnohem šťastnější v koncovce, naproti tomu Jiskře zcela zvlhl v trvalém dešti pod Ostrým střelný prach a tak jí nebylo dáno proměnit ani nejtutovější šance!
Soupeř si po zápase pochvaloval kvalitní a hlavně ohleduplnopu hru ze strany hostí a okamžitě vyslovil zájem na dalším setkání po letních prázdninách.
Stinnou stránkou bylo to, že se až na malé vyjímky nezúčastnili uvedeného zápasu hráči přípravky SG!
Nedobrý trend už se ukazoval týden před výletem do Lohbergu, kdy na páteční trénink dorazilo pouhopouhých pět borců kádru SG!!! a na něm hráli opět Staří: Major, Rybár I., Karas st proti Mladým: Karas ml., Koza, Sculák a zápas skončil 17 ku 11! Ano hádali jste opět dobře, pro Staré!
Na potréninkové poradě se hledaly příčiny stávajícího stavu!


Mít Mirdu za zády, nevěští nic dobrého!První hvězdou zápasu v Lohbergu byl vyhlášen borec, který nezářil ani tak na promoklém pažitu, ale jeho hvězda šla strmě nahoru při oslavě jeho kulatých narozenin ve večerním Lucky Baru.Ne nejedná se o Vladimíra Iliiče Lenina, který by na popud svého parťáka zahájil tažení proti alkoholizmu!Jedná se o hbitého štírka záložní řady staré gardy Jiskry Domažlice Ivana Rybára, kterému tímto srdečně blahopřejeme!!!

Příštími akcemi jsou:
Ve středu 1. 6. 2011 od 19-ti hodin v rámci dne dětí jsou zváni hráči přípravky staré gardy na beach volejbal na Střelnici, kde budou instruováni zkušenými borci, aby nedopadli jako Rejthárek posledně s poraněným kotníkem a pak nám nechyběli na lavici v dalších náročných měřeních sil (Vilzing, Luby, Nýrsko!!!)
V pátek 3. 6. 2011 již od 18-ti hodin!!! trénink SG formou nominačního utkání! Omluvenky a potvrzení účasti je nutno zaslat náčelníkovi!
Nutno dodat domluvené termíny Košutka, Osvračín, Luženice apod., aby se mohly zanést do plánu zápasů!!!
SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama