Staříci uhráli cennou plichtu v tréninkovém zápase s Benfikou!

4. června 2011 v 11:16 | SG
Staříci uhráli cennou plichtu v tréninkovém zápase s Benfikou!
Na páteční trénink dne 3. 6. 2011 od 18.00 dorazilo 10 plejerů kádru SG! Nehrající t. č. dlouhodobě zraněný náčelník Brichca a asistent trenéra A-mužstva Pavel Wolf se z pochopitelných důvodů tréninkové jednotky nezúčastnili aktivně, ale bedlivě po očku sledovali dění na zeleném střelnickém pažitu a pomalu spřádali plány na nadcházejícího soupeře z Vilzingu!
Benfika začala utkání svižně s dobrou kombinací, pohybem a rychlým startem na balón a dostala se do vedení 9:4! Pak se ale zželelo první hvězdě minulého utkání do této chvíle simulující svalové zranění tedy Ivanovi Rybárovi svých spolubojovníků a aktivně se zapojil do zápolení v barvách SG a pomohl svým výkonem vyrovnat výsledkovou misku vah na konečných 9:9!!!

SG:
Major, Palovič, Z. Kruml, I. Rybár, Sculák, Šťastný, Bočan
Za Benfiku nastoupil P. Rybár

První hvězdou byl vyhlášen létající libero Pavel Rybár, neboť dobrovolně přestoupil do týmu mladíků a odvedl dobrou defenzivní práci s malinkou vadou na kráse v podobě oněch devíti obdržených branek!


U Kubrta pod vlivem předchozího dílčiho úspěchu sledovali staříci souboj Federera a Djokoviče a neostýchali se porovnávat kvality Rogera s vlastnostmi SG!


Bery: "Roger to válí jako SG na umělohmotném pažitu!"
Šťastňák: "Takhle jsme to nehráli hani v Holomóci a hani ve Stříbřu ne!"
Rybkin: "Co v tý bedně pořád vidí, já mrknu raději na pípu!"

Příští akcí je nepovinný beach volejbal ve středu na Střelnici a pozor změna, neboť páteční utkání proti Vilzingu se odehraje na domácí UMT od 18.30!
Sportu zdar a stařečkovskému fotbalu zvlášť!
SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama