Dobří holubi a špatní fotbalisté se vracejí!!!

30. července 2011 v 15:16 | SG
Dobří holubi a špatní fotbalisté se vracejí a to zejména v období před ve fotbalových kruzích vysoce ceněnným memoriálem až v dalekém Osvračíně a před "utkáním roku" o vládce nad údolím řeky Zubřiny mezi Jiskrou a Poběžovicemi!
Na páteční trénink se hlásilo pomalu se zotavujícímu nehrajícímu, nyní vlastně již téměř hrajícímu, načelníkovi 14 borců a to se jich ještě mnoho řádně omluvilo!!!
Hrálo se opět "El klasiko", tedy fotbalové ikony proti nosičům vody a jak už to tak bývá a u některých, jako např. u supertalenta Hříbka, se to stalo již nepsaným pravidlem, tahaly hvězdy opět za kratší konec, neboť neodolaly závěrečnému náporu pracantů, i když měly po většinu zápasu optickou územní převahu a udržovaly si minimální náskok! Ale jak tvrdí klasik, fotbal se nehraje na krásu a utkání končí až závěrečným hvizdem rozhodčího!
Ikony vs. Nosiči 12 :14!
Ikony:
Brichcín, Koza, Kruml Z., Matulka, Teršl a Palovič
Nosiči:
Steinbrucker, Rybár I., po dovolené nebývale nabuzený Bočan, Peleška, Csulák a ze Stříbra hostující Šťastný

Ilustrační foto "Nabitá lavice při zápase SG vs. Stříbro"


Nyní musí vedení SG řešit další ožehavý problém, zda podat na sportovní redakci DD trestní oznámení pro podezření z naplnění skutkové podstaty trestných činů pomluvy a šíření poplašné zprávy, neboť v rozporu s tím, co hráčům nakazoval po posledním přátelském utkání ve Willmeringu náčelník, tedy tvrdit všude, že se jedly krvavé steaky, uvedl výše citovaný deník mylnou desinformaci o tom, že by se esa typu Hoidonka či samotného náčelníka cpali sekanou!
Je jasné, že útvar pro odhalování hospodářské kriminality je zahlcen ožehavou kauzou pátého gólmana SG "Rudy Kovanda vs. sud piva" a tak vysvětlení celého připadu v nejbližší době neočekáváme a ani pouhá omluva redakce by nás zcela plně neuspokojila, ale radost by jistě udělala!

Zde je důkazní materiál:

Stará garda Jiskry padla!
Cham - Dovolenými decimovaná Stará garda Jiskry Domažlice padla na předměstí bavorského Chamu! Ani narychlo povolané zálohy na páteční přátelák se zkušenými borci v dresech výběru Willmeringu a Waffenbrunnu nepomohly gardě Jiskry uplatnit osvědčenou taktiku ať běhá balon a soupeř. Výsledek 6:2 je krutý. Domažličané srovnali se soupeřem krok až v hospůdce po zápase, kde byli coby poražení za předvedený výkon odměněni řádnou porcí sekané.

Další akcí je:

Memoriál v Osvračíně bude hrát šest týmů

Osvračín - V sobotu 6. srpna se v Osvračíně koná tradiční Memoriál Josefa a Václava Rohly. Letos se jej zúčastní šest fotbalových mužstev. Kromě domácích Osvračín A a Osvračín B se do něj zapojí aspirant na postup ze III. třídy okresního přeboru Sokol Hlohová, nový účastník II. třídy okresního přeboru Staňkov B a nováček v I. B třídě Koloveč B. Tyto týmy doplní postrach soupeřů na obou stranách hranice, Stará garda Jiskry Domažlice. Hraje se 1 x 25 minut každý s každým. Zahájení v 9.15 hodin.
SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama