Dovolenými decimovaná stará garda deklasována borci z předměstí Chamu!!!

23. července 2011 v 20:56 | SG
Ve Willmeringu to bylo jako na staveništi. Není divu, neboť fotbalový oddíl WiWy nechal strhnout staré kabiny a buduje zcela nové zázemí. Tak se podíváme, jak to válí jejich omladina a pak na ně vlítnem hned od začátku jako na ty poslední kouzelníky! Takže borci, rychle do kabin, vlastně do kontajneru!

Rychle jeden společný snímeček před zápasem! Cože? Před zápasem, to prý nosí smůlu, alespoň Kubrt to vždycky tvrdil!

Takže rychle se promíchat a ptáček vyletí ještě jednou! To jim snad zamotá hlavu!

WiWa vs. SG 6:2(2:1)
Branky SG: Schlägel,Hojda
Sestava SG: Rybár P. - Wolf, Major, Váchal Petr, Pavlíček - Kruml P., Hojda, Brichcín, Rejthar - Schlägel, Palovič
Mužstvo domácích doplněné o tři mladší útočníky přehrávalo hostující borce rychlostí při řešení brejkových situací a proměňováním šancí! Hosté měli platonickou převahu v držení míče, ale pouze k hranici vápna a byli málo produktivní v koncovce a když už se do koncovky dostali, neměli tu potřebnou dávku šťestíčka a i se srdíčkem byli někteří borci na štíru, tedy alespoň na zeleném pažitu, v oddílovém "lokálu" už to bylo o poznání lepší!
Došlo dokonce i k nejhoršímu a své, tedy vypůjčené kopačky, musel obout i nehrající náčelník! Překvapil však svým nasazením ve středu pole a to po celou dobu utkání, takže doufáme, že už na pátečním tréninku nastoupí v plné zbroji a zaměstná protivníky svým typickým vířivým pohybem!
Svou pohyblivostí a důrazem platil na obranu soupeře "Mittelfeldsuperturbodieselmotor" van Hoidong, ale zůstával často proti obranné přesile přiliš osamocen!

Po zápase se ale opět navrátil úsměv na tvář po zápase skleslým borcům staré gardy, aby také ne! Dostali jsme řádně do hrbu, to zase jo, ale nikdo se nezranil a Frau Kellnerin nosila a nosila a to bavorské pivo přece jen tu kvalitu má! Takže na zdraví!

Takže kopnem to do sebe a tradá domů! Počkej, vždyť ještě není ani půlnoc, takže ke Kubrtovi!

Jungs, heute seid ihr einfach besser gewesen aber wartet ab, wenn ihr wieder mal bei uns spielt, dann sind Bery, Ziege, Steinpilz und andere wieder dabei!!!

A jako bonus jedno malé video do mobilu pro krácení dlouhé chvíle bez kopané!

Příštími akcemi jsou trénink na UMT v pátek 29. 7. od 19.30 a pak memoriál v Osvračíně v sobotu 6.8. již od 9.00!
SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama