Na pro starou gardu velice horké půdě ve Willmeringu proběhl camp 1. FCN

4. srpna 2011 v 21:40 | SG
Na pro starou gardu velice horké půdě ve Willmeringu proběhl v tomto týdnu tréninkový camp 1. FCN za dohledu profesionálních trenérů pod vedením Oscara Cuqueja z tréninkového mládežnického centra v Norimberku a za účasti 80-ti dětí ve věku od 6-ti do 14 let. Campu se zúčastnili i jedinci z druhé strany hranice!
Camp probíhal metodou tzv. Coerver Coachingu, podle "Coerverovy pyramidy"!
Metodika výchovy hráčů v akademiích Coerver Coaching School se striktně řídí podle tzv.Coerverovy pyramidy. Základním stavebním kamenem této pyramidy je osvojování si základních dovedností ovládání míče (Ball Mastery). Druhým stupněm je nácvik přijmutí, zpracování míče a přihrávání (Receiving and Passing ). Jako třetí stupeň je rozvoj a zdokonalování individuálních herních činností a dovedností, jako je pohyblivost a technika v herních situacích 1:1 (Moves 1v1). Čtvrtou složkou a neméně důležitou je samozřejmě rozvoj rychlostních schopností, čili rychlost (Speed). Předposled- ním článkem pyramidy je nácvik a zdokonalování střelby a způsoby zakončení (Finishing ). Špičkou je zdokonalování skupinových herních činností (Group Play) v nespočtu herních cvičení a průpravných her.
(Pozn.: Definice převzata z trenink.com)
Vzhledem k naprosté spokojenosti účastníků bylo přislíbeno, že se bude obdobný camp za rok na stejném místě opět opakovat.SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:24 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama