O Chodských slavnostech se utkají Poběžovice se Starou gardou Jiskry Domažlice o neoficiální titul Mistra Chodska.

10. srpna 2011 v 20:52 | Deník/ Václav Tauer

Mistrovský titul v Lize seniorů patří Poběžovicím

Poběžovice - Jen jedna jediná prohra a jedna remíza, jinak samé výhry. Taková je vizitka fotbalistů Rychlých šípů Poběžovice. Není proto divu, že se po páteční remíze se Stráží, kterou svým gólem zařídil Karel Kuboušek, linula hřištěm vůně na grilu opékaného prasete. Letošní mistři Ligy seniorů slavili titul!


MISTŘI LIGY SENIORŮ 2010/2011. Fotbalisté Rychlých šípů Poběžovice slavili při závěrečné titul, ale i narozeniny pánů Vaňka, Langa a Ticháčka. Navíc Vlastimil Horský očekává potomka.
MISTŘI LIGY SENIORŮ 2010/2011. Fotbalisté Rychlých šípů Poběžovice slavili při závěrečné titul, ale i narozeniny pánů Vaňka, Langa a Ticháčka. Navíc Vlastimil Horský očekává potomka.

"Byla to úspěšná sezona. Dokázali jsme porazit i silná mužstva Holýšova a Krchleb, jediným soupeřem, s nímž jsme na podzim prohráli a teď remizovali, byla Stráž," ohlíží se za právě skončenou sezonou prezident staré gardy Miroslav Vaněk.
Už vloni patřili Poběžovičtí k nejlepším týmům soutěže, vítězstvím z předchozího ročníku jim však nakonec uniklo a z titulu se radoval Holýšov. "Několik posledních let máme dobrou zimnípřípravu, kdy se díky našemu sponzorovi Lubošovi Gáborikovi můžeme účastnit kvalitně obsazeného turnaje v Praze. Na hřišti ve slavném Edenu se od konce listopadu do února utkáváme s kvalitními soupeři s celou řadou fotbalových legend v sestavách," vyjmenovává Vlastimil Vondraš, pravá ruka prezidenta, jednu z příčin úspěchu. "I v zimě jsme tak na hřišti skoro pořád a na naší hře je to znát. Předvádíme útočně obranný, oku lahodící fotbal a dáváme hodně gólů," dodává smějící se Vondraš "po Bosákovsku".
Podle prezidenta je hlavní to, že mají v Poběžovicích výbornou partu. "Nic by nešlo ani bez zodpovědného přístupu hráčů, kterým za to děkuji," říká Vaněk na adresu fotbalistů z Poběžovic a okolí, včetně početné ´legie legend´ z chodského Postřekova a Chodova.

Ačkoli další ostrá sezona poběžovické staré gardě založené před třiceti lety Antonínem Dvořákem začne až koncem srpna, Rychlé šípy ještě do té doby čeká jedna velká výzva:

O Chodských slavnostech se mají utkat Starou gardou Jiskry Domažlice o neoficiální titul Mistra Chodska.


Rychlé šípy Poběžovice: Fábik - Malzer, Talaš, Váchal, Decker, Lang, Kreuz - Němec, Horský, Krutina, Kuboušek, Vavřík, Ticháček, Bombala - Šoukal, Frček, Vojvoda, Riapoš, Růžek, Pivoňka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:24 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama