Na UMT se v páteční podvečer přepisovaly dějiny!

17. září 2011 v 10:12 | SG
Na UMT se v páteční podvečer přepisovaly dějiny, neboť multitalent, ikona a snajpr v jedné osobě, Hříbek, měl to štěstí, že byl konečně nalosován do mužstva skromných a pracovitých nosičů vody a dělníků umělohmotných pažitů a mohl si konečně plnými doušky vychutnat opojnou radost z vítězství a to byl ještě po právu vyhlášen první hvězdou utkání za sérii proměnění tří po sobě jdoucích penalt za soupeřovy rohy! Běžný standart SG je jedna proměněná za jeden kvartál!

Vzhledem k tomu, že došlo konečně k jakémusi vyrovnanému rozložení sil díky rozlosování a ikony, snajpři, dělníci i nosiči vody se ocitli na obou stranách barikády označíme mužstva dle barev rozlišovacích drezů!
Oranžoví šli do jasného vedení díky precizní kombinaci na jeden dotek, pohybu, umístěným střelám ze střední vzdálenosti a občas i díky náhodnému zakončení, kdy např. ne tak motivovaný Šťastňák neustále hostující v SG na psí knížku pobíhal po pažitu z umělé hmoty a hledal v husté tmě, kde by tak asi mohlo být Stříbro a byl zasažen Vlčákovým osvobozujícím odkopem do špičky své polobotky a míč dostal takovou rotaci, že doskotačil po parabolické křivce až do branky Zelených!
Tito však nepropadli panice ani za stavu 1:6 a burcováni zejména staršími spoluhráči, kteří již dobře vědí, že utkání trvá až do posledního hvizdu a každý nelichotivý výsledek se dá zvrátit, se pokusili o téměř nemožné a to nemožné se nakonec také stalo!
Zelení přeřadili o několik rychlostních stupňů výše, rozhodili borce při počítání skóre a začali sázet do psychicky decimovaných řad soupeře jeden gól za druhým a nakonec získali přízeň paní štěstěny na svou stranu a zaslouženě zvítězili 16:14!!!
Poznámky o protažených ksichtech, spadlých čelistech a slzách v očích si raději odpustíme, ale tak nějak to po závěru historického mače v řadách Oranžových asi vypadalo!

Zelení vs. Oranžoví 16:14, tentokrát opravdu s odřenejma ušima!

Zelení: Major - Brichcín, Foldyna, Kruml Z., Rybár I.

Oranžoví: Vlček - Šťastný, Wolf, Rejthar, Koza

První hvězda: Kruml Z.

Palce dolů obdrželi Rybkyn, neboť tentokrát sice nezaspal, ale zapomněl rozlišovací drez a Bohouš, který po poslední placené chvále usnul na vavřínech a na levý břeh říčky Zubřiny tentokrát cestu nenašel!

SG se sešla po tréninku a snažila se Koubovi rozmluvit jeho ukvapené rozhodnutí už po pouhých dvanácti letech známosti strčit hlavu do oprátky jménem manželství, ale jeho bláhový záměr byl i po několika sklenkách různých destilátů pevný jako skála a tak mu alespoň touto cestou srdečně blahopřejeme a přejeme vše nejlepší na společné cestě životem. Obřad se koná v sobotu od 11.30 na domažlické radnici!

Příště opět trénink, ale pozor: změna programu vyhrazena!!!
SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama