Bárka jménem SG se opět vydrápala na hladinu!

22. října 2011 v 15:04 | SG
Potápějící se bárka staré gardy pomalu ale jistě se proměňující ve žlutou ponorku po pár pořádných záběrech vyplula opět na hladinu, kde si jako křižník klestila cestu k soupeřově svatyni a hostující staříky z Nýrska přitom roznesla jako bába noviny!!!
Nebývá zvykem, a ani borci z Nýrska na to nejsou moc zvyklí, aby stará garda přehrála tohoto tradičního soupeře takovým rozdílem branek a tříd!
Došlo však k jedné velké změně proti zápasu ve Vilzingu, kdy obrana staré gardy připomínala spíše ementál na výstavě sýrů než obrannou hráz, a to v pojetí obranného systému, kdy defenzíva vyztužená ostříleným a všemi mastmi mazaným borcem Matulkou hrála v lajně a chytala hbité útočníky soupeře do nachystaných ofsajdových pastí jako kdysi chytával legendární Treťjak na svou klec letící šajby do své lapačky! Nebezpečí pro dobře střeženou svatyni borce Rybára tak hrozilo pouze ze solidně zahrávaných standartních situací soupeřem a právě při jedné z nich v průběhu první půle napínavého měření sil udeřilo ze vzduchu a tak tento sportovec bohužel přišel i o velmi ceněnou trofej generála Čapájeva udělovanou blogem SG za neobrženou branku v utkání. Snad se to tomuto mladému borci podaří příště! Nyní se musí spokojit pouze se slovní pochvalou!
A záloha? Ta tentokrát také hýřila nápady a aktivitou a podávala si kulatý nesmysl z nohy na nohu po umělohmotném pažitu, že často soupeř nevěděl, kam dřív skočit!
A klenotem zápasu byl tentokrát útok s broušenými drahokamy v podobě dvou ofenzivních es, snajprů a ikon v jedné osobě, resp. ve dvou osobách a těmi byli po úspěchu lačnící Bočan s Rybárem, které však tentokrát zastínil klenot ještě blištivější a to blížejovský ofenzivní zázrak Pavel "Edin" Královec, který si na pažbu mohl udělat hned dva zářezy za dvojí rozvlnění sítě soupeřovy svatyně, kdy to zakončené hlavou po centru hbité třetitřídní ikony Krumla do vzdálenějšího rohu soupeřovy branky po výskoku, při němž musel strávit ve vzduchu několik dlouhých vteřin ne-li minut, bylo opravdu ozdobou fotbalového večera a možná celé sezóny! Je vidět, že v Manchesteru pouze nelelkoval a od kluků vopálenejch pochytil i něco málo z fotbalového kumštu!
Za svůj výkon byl také vyhlášen první hvězdou zápasu, k čemuž mu tímto také blahopřejeme!

SG Jiskra Domažlice vs. Nýrsko 6:1 (2:1)!!!

Branka SG:
Královec 2x, Bočan, Z. Kruml, Rejthar, I. Rybár
Sestava SG:
Pavel Rybár - Peleška, Major, Matulka, Berka - Palovič, Zdeněk Kruml, Rejthar, Koza - Bočan, Královec
Střídali:
Pavel Kruml, Ivan Rybár
Koučoval:
(Ne)hrající náčelník tentokrát ne z lokálu u Kubrta u UMT pomocí sms-zpráv, ale přímo z UMT a live!
Píšťalku třímal v zájmu objektivity nestranný sudí Šťastný pozvaný až ze Stříbra!

Vzhledem k tomu, že na břehu Zubřiny bylo takové chladno, že už ani digitály nefotily, připojujeme ilustrační foto z červnového utkání v Nýrsku.

Tak dneska jsme opravdu zvedli hlavu v pravý čas, takže Vendo, šoupni nám sem ještě nějaký ty veselý kalíšky!

O náplni dalších pátečních večerů budou borci SG a jejich věrní weboví fanoušci, kterých bylo například ve čtvrtek na našem blogu 146, včas informováni!

SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama