Díru, kterou navrtalo milavečské přepadové komando do boku lodi jménem SG se nepodařilo utěsnit ani na vilzingském pažitu a seniorská bárka jde nezadržitelně ke dnu rybníka!!!

16. října 2011 v 12:00 | SG
Ano, lehkonozí kouzelníci s kulatým nesmyslem z periferie nahlodali nalomené sebevědomí staříků od Zubřiny a pevná víra laické i odborné veřejnosti v to, že se po vítězném zápase ve Vilzingu budou servírovat špagety s masem, vyjádřená drtivým míněním 3 ku 1 pomocí naší webové ankety se tak nenaplnila!
Směr Vilzing vyrazilo v páteční podvečer 14 namotivovaných borců ovšem bez svého (ne)hrajícího náčelníka, který se již nevešel ani do zavazadlového prostoru a tak se obětoval a šel raději včas držet místo do klubového lokálu u Kubrta pro případ časnějšího návratu borců SG ze zahraničí.
Stará garda Vilzingu není zvyklá prohrávat a také letos se jí to podařilo pouze dvakrát a to s Miltachem a 10. 6. na UMT právě s Domažlicemi. Vzhledem k tomu, že se jednalo o třetí prohru v řadě od borců z chodské metropole, se borci z Bavorska na tento zápas náležitě připravili a kádr doplnili o několik mladíků a k zápasu přistoupili téměř profesionálně, o čemž svědčila i intenzita rozcvičení a předzápasová příprava.
Na mač si našly cestu v mrazivý podvečer ca dvě desítky fotbaluchtivých diváků!

AH Vilzing vs. SG Jiskra Domažlice 4:1 (1:1)

Branka SG:
Bočan
Sestava SG:
Pavel Rybár - Peleška, Major, Červený, Berka - Dufek, Zdeněk Kruml, Váchal, Koza - Hojda, Bočan
Střídali:
Pavlíček, Vlček, Ivan Rybár
Koučoval:
Obětujíc se (ne)hrající náčelník z lokálu u Kubrta u UMT a to pomocí sms-zpráv, které však nikdo nečetl a tak i proto se asi prohrálo!

Před zápasem byli zejména mladičcí krajní obránci Jiskry upozorňování na přítomnost legendy vilzingské kopané a bývalého hráče první maďarské ligy Sandora Majora a vybízeni k osobní obraně a včasnému přistupování k tomuto obrovitému borci, ale tito si vzhledem ke svému mládí tato slova příliš k srdci nebrali a to se také defenzivě Jiskry v průběhu zápasu několikrát vymstilo!
Začátek první půle byl v režii hostů, kterým se Bočanem také podařilo jít záhy do vedení. Hra se odehrávala po pokutové území na půli soupeře a pokusy o kolmé přihrávky na útočníky byly zachytávány do té doby dobře fungující defenzivou. Jiskra pak začala přenechávat stále více "životní prostor" svým západním sousedům a její ofenzivní eso téměř bez dozoru a to se jí brzy vymstilo!
Sandor převzal kolmici na hranici velkého vápna, pohrál si s levým obráncem a obstřelem vyběhnuvšího stopera vyhnal pavouky z pravého rohu svatyně jejího překvapeného strážce!
Poločasových jedna k jedné vydrželo pouze do chvíle zbytečného zahrávání malé domů pravým bekem hostů, nikoliv však na kopačky vlastního gólmana, ale přímo do běhu útočníka soupeře a hned bylo zle, tedy 1:2!
Jiskra pak vyklidila střed pole, při ztrátách míče ve snahách ohrozit soupeřovu branku, se její ofenzivní hráči nevraceli za balón a následným smrtícím kontrům do rozvrácené defenzívy nebylo možno trvale odolávat a tak opět zákonitě přicházely chvíle maďarského internacionála!
Při kontru tří proti jednomu přihrával za patami domažlického stopera na spoluhráče, jenž uklízel balón do prázné branky zcela bezmocného Rybára!
Tečku učinil opět Sandor sám křižnou střelou z voleje k levé tyči branky hostů po centru z pravého křídelního prostoru!
V průběhu druhého dějství ještě zazvonila třikrát konstrukce hostující svatyně, a to dvakrát tyč a jedenkrát břevno!
Nutno dodat, že za stavu jedna ku jedné sudí jaksi "přehlédl" jasnou ruku v pokutovém území domácínch!
Soupeř byl v tomto složení nad síly hostů a druhou polovinu druhého dějství na vilzingském pažitu dominoval zcela jasně herně i kondičně!
Ve fotbalovém lokále nakonec nebyly špagety ani z masem a ani bez masa, ale zato se podávala lahodná jemná bavorská sekaná dvou barev, preclíky, selský chléb, bavorské pivo a i pivo kvasnicové! Soupeř po zápase uznal nesporné kvality borců z východu a jako bonus jim věnoval 30 litrů piva! Tak tomu se už dá říkat kamarádčaft!

Řekli po utkání:
Piha:
"Bílá sekená, červená sekaná, selskej chleba, preclíky, bavorský pivo, kvasnicový pivo! Hm, hm. To budou zase prdíky!!!"
No a vo tom to tak nějak asi je v té seniorské kopané!

Hele, Kristiáne, šoupni nám sem ještě nějakýho bíra, ta sekaná je jako kachnička a měla by taky plavat! A kolik že jsme to vlastně hráli?

Příštím soupeřem je silné Nýrsko, posledně nás u nich vyprovodilo 3 ku 5, ale klobásky tam taky nebyly špatný!

Zápas 17. 6. t. r. v Nýrsku vypadal tehdy následovně:

Nyrsko vs. SG 5:3(3:2)
Branky SG: Stastny, Koza, I. Rybar
Sestava SG: P. Rybar - Wolf, Major, Rejthar, Peleska - Kuzelka, Stastny, Z. Kruml, Palovic - I. Rybar, Koza
Stridal: Schlägel
Nehrajici nacelnik: Brichcin

Příští zápas se koná:

V pátek 21. 10. od 19.30 zápas na UMT proti Nýrsku. Sraz 18.45!

SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:24 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama