Trvrdý konkurenční boj v řadách SG nemilosrdně kosí její početní stavy!

8. října 2011 v 19:48 | SG
Ano, podzim je tady a opět se blíží výlet do Vilzingu s přátelským zápasem na tamním pěkném stadiónu a následnou večeří s výbornými špagetami s kečupem pro jedny a s masem pro ty druhé, co si o něj umějí říci a opět jsme svědky krutého konkurenčního boje o místo v základu!
Nejinak tomu bylo poslední páteční večer na UMT na levém břehu pravidelným čtenářům jistě velice známé říčky, neboť zejména mladičký Bohouš, který teprve před nedávnem zazimoval svou chatu a naplánoval si svou pravidelnou účast na spanilých jízdách SG zejména do zahraničí s úlekem zjistil, že během jeho nepřítomnosti vlak jménem SG uhání plnou parou vpřed a nastoupit do něj, nebude tak jednoduché a najít místo v základu při konkurenci Maicona a dalších již téměř nemožné!
A to navíc někteří mladičcí, psychicky slabší jedinci tomuto konkurenčnímu boji nebyli schopni dlouhodobě odolávat vůbec a tak raději zvolili útěk do klidnějších vod nedaleké periferie (Hříbek, Červík).
Před tréninkem náčelník nalosoval mužstvo zelených a oranžových. Zelené Žabičky se dostaly náhodnými slepenými brankami do několikagólového vedení a málem započala jejich oslava, kterou jim však oranžoví Cestáři začali rychlým umazáváním náskoku kazit! A pak to přišlo! Mladičký obránce Bohouš nedokázal odolávat stále se zvyšujícímu tlaku na svou psychiku a začal brát osud do svých rukou resp. loktů a nabuzem pravděpodobně sledováním na videu všech dílů o Rockym těsně před svým odchodem na trénink SG létal do osobních soubojů jako buldozer do papirnictví a tak to pomalu začaly odnášet orgány, svaly a tkáně protihráčů a ne jistě náhodou zejména přímých konkurentů v základu defenzivy pro blížící se výlet do Západního Německa. Nejprve byl knokautován kapitán SG a poté byl natažen sval jejímu trubači a tanečníkovi! Tito i přesto, že v už i brance oranžových stál do ní na začátku boje odnesený neschopen samostatného pohybu strážce svatyně Pišta a se dvěma těžce zraněnými borci v poli dokázali smazat brankové manko až ke konečné remíze, s níž nakonec byli spokojenější zelení, neboť jim bylo jasné, že hrát o několik sekund déle, museli by jít pod chladivou sprchu se slzami v očích!
Vzhledem k tomu, že pravděpodobným vzorem a přímým nadřízeným mladičkého Bohouše je ministr financí, který jak známo nejde pro ránu daleko, nebylo s ním zatím zahájeno kárné řízení a na výlet do Vilzingu bude nominován na lavici, ale jenom na zkoušku!

Zelení vs. Oranžoví 10:10
Zelení: Pejsar - Steinbrucker, Rybár, Palovič, Berka
Oranžoví: Czulák - Major, Vlček, Kruml P., Bočan
Palec dolů: Bohouš za brutální až likvidační vedení boje!
Palec nahoru: všichni oranžoví za to, že až na pár těžkých zranění svůj boj s Terminátorem Bohoušem přežili!

Tak mrknem na to, jak přejedem Španěly! Chce si někdo vsadit? Hlaste své tipy! 0:3, 0:4, 0:5.

Na to se fakt nedá koukat! Dej tam Krause!

Zranění naštěstí není tak vážné, jak zprvu vypadalo, takže třikrát denně prášek cukru, ráno skáče z postele a v pátek hurá na Vilzing!

Příště se jede na fotbal a na špagety do Vilzingu! Pátek 14. 10. 2011 od 19-ti hodin ve Vilzingu!
P.S.: A buďte k sobě fakt ohleduplnější!
Vaše SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:24 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama