Benfika má fazónu, že drtí v I. A-třídě jednoho soupeře za druhým. Na starou gardu to však v páteční podvečer nestačilo!

12. listopadu 2011 v 12:46 | SG
Ohromné překvapení ma UMT na levém břehu říčky Zubřiny!
Když se před začátkem tréninku staré gardy přišel zeptat trenér Rybár do kabiny náčelníka Brichcína, zda by si nemohla zahrát SG s Benfikou, neboť by rád mladíkům trochu pozvedl sebevědomí, jistě netušil, jaký bič si na sebe a zejména na ony mladíky upletl!
Slovo dalo slovo a už se mohlo začít hrát. Ještě před tím však došlo ke hráčské výměně srovnatelné snad jen s koňským handlem na arabském trhu. Staříci vyměnili několikanásobnou první hvězdu utkání Míru Rejthara za nadějného gólmana Martina Kubicu a navrch přidali ještě ofenzivní eso Jirku "Jarmilu" Schlägela!
Staříci kombinovali a šli také hned Csulákem do vedení, na což reagovali mladíci dvěma brankami Hartla a Havlíčka. Pak se prosadil Bočan a bylo srovnáno! Nyní, kdy trval stav 2:2 orodoval Rejthárek v drezu Benfiky za ukončení zápasu, neboť tvrdil, že remíza s SG je vynikající výsledek, ale znáte mládí, tomu neporadíš. Rozhodčí Ivan Rybár tedy nastavil nějakou tu minutu a to nedělal dobře, neboť dostal do běhu balón Láďa Motorka a mladíci, kteří ještě ani nebyli na světě, když Láďa končil poprvé s fotbalem, netušili, že tento borec se v takovém případě nedá zastavit! A rázem šli staříci do vedení! Je třeba také uvést, že Láďa tento den prý zcela mimořáděně nebetonoval a tak byly šance defenzivy Benfiky téměř nulové!
Hřebíček do rakve Benfiky zatloukl svou proměněnou penaltou Zdenda Karas mladší a bylo hotovo! Mohlo se jít do chladivé sprchy a fandit borcům nároďáku v baráži!
Jasnou první hvězdou utkání byl mladičký Kubica, který zneškodnil několik slibných šancí Benfiky a z toho tři zcela tutové!

SG Domažlice vs. Benfika 4:2
Branky:
Csulák, Bočan, Foldyna, Karas ml. z p. k. : Hartl, Havlíček
Sestava Staré gardy:
Martin Kubica - Pavlíček, Major, Kruml P., Berka - Bočan, Vlček, Palovič, Karas st. - Foldyna, Csulák
Střídali:
Steinbrucker, Karas ml., Rybár P.
V drezu Benfiky vypomohli Schlägel a Rejthar.
Rozhodoval úzkostlivý sudí Rybár I.

V týdnu se bude pravděpodobně zabývat výbor žádostí na svazu o divokou kartu, nejlépe o eso žaludské, a na jejím základě o přihlášení staré gardy do příští sezóny přímo do krajského přeboru, neboť až na nešťastné zaškobrtnutí proti Milavčím nemá stará garda na okrese a v blízkém okolí vážnějšího soupeře!

Tak nám dneska hold staříci rozjeli sandál, no nevadí! Mrknem, jak naši rozjedou Černohorce!

Ofenzivní eso a ležící střelec Jirka "Jarmila" Schlägel tentokrát, i když se bil, makal a dřel, vyšel naprázdno! No nevadí, každý den přece není posvícení!

Staříci, Benfika a Celní správa si ruku v ruce nenechali ujít napínavé utkání o postup na Euro 2011!

Ale k fotbalu patří i jeho koření a tím jsou branky a i těch jsme se pozdě ale přece jen dočkali!

A jak reagovala bývalá první hvězda utkání a dnes trenér Benfiky na otázku redakce webu staré gardy?


SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama