Rozloučení ve velkém stylu

23. listopadu 2011 v 9:50 | SG
Honza Mlynářů opouštěl radnici ve velkém stylu!!!
Že vám toto jméno nic neříká?
Dobrá, tak si ho přeložíme! Johannes Müller, do 18. prosince starosta města Furth im Waldu a velký fanoušek domažlické staré gardy! Bohužel nezískal v prvním kole voleb dostatečný počet hlasů pro setrvání v úřadu a tak se pro druhé kolo hlasování řádně připravil a na posledním předvolebním mítinku chtěl získat hlas nějakého toho nerozhodnutého voliče a k tomu si připravil audiovizuální techniku laptop, plátno atd. No a jestli se to podařilo, posuďte sami! Místo informačního snímku o městě, kde se píchá drak, se na plátně objevilo píchání tentokrát ne draka, ale z trochu jiného soudku alá "Slunce, seno, jahody - O mein Gott! O mein Gott!"
Nakonec prohrál stávající starosta se svým vyzyvatelem o ca 20 % hlasů! Byl-li by rozdíl menší čí větší, nebýt nasazení snímku se vzdychající blondýnou, se už asi nedovíme, ale jisté je to, že dík Jendovi se provinční městečko Furth im Wald dostalo konečně na stránky celostátních médií, i když pouze bulvárních! Konečně článek z Bildu si můžete přelouskat sami a nebo se obrátit na tlumočícího náčelníka SG!

Napříště bude předávat pohár s největší pravděpodobností starosta nový, tedy Sandro Bauer! Bude-li se turnaj konat, budeme-li pozváni a vyhrajeme-li! To však ukáže až čas!
SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama