Na UMT se opet borily myty...

5. prosince 2011 v 12:45 | SG
Zeleni Delnici vs. oranzovi Nosici 8:4
Delnici:
Wolf - Rejthar, Foldyna, Zdrahal, Karas, Palovic
Nosici:
Major- Kruml P., Bocan, Junior, Hojda, Schlägel

Nosici zacali ve velkem stylu a sli nekolikanasobnou prvni hvezdou do vedeni, pak ale usnuli na vavrinech a dali "cichnout" Delnikum, kteri toto promenili ve zisk plneho poctu bodu.
Nosici casto zahodili nezahoditelne sance, v cemz vynikal ikona a snajpr v jedne osobe, Libor Bery Bocan, ale budiz mu omluvou, ze den predtim stravil vecer na maturitnim plese sve dcery! Inu, jak ten cas leti!
Zlym muzem zapasu se stal Jirka Schlägel, ktery zboril predstavu o tom, ze Lada Motorka Foldyna je nepolapitelny. Tento si soupnul balon kolem Jirky Lednicky a pelasil smer souperova svatyne, jak je jeho dobrym zvykem, nacez se Jirka Lednicka otocil a po jelenim skoku nasledovala "kosa", za niz by se nemuseli stydet ani v zemedelskem muzeu, nestastny Lada nekolikrat zaslapal naprazdno ve vzduchu a pak padl na vsechny ctyri jako postrelena srna. Nakonec byl rad, ze byl zastaven, nebot po zapase priznal, ze mel sil jeste asi tak na pet kroku!

Pristi sobotu se kona trenink na UMT a vecer nasleduje valna hromada s hudbou a tancem!!!

Nezapomeňte dát v anketě do soboty také svůj hlas borcům postoupivším do velkého finále!!!

Z tréninkového utkání 28. října 2011:
...Dlouho se zdálo, že utkání je rozhodnuté a štěstěna se bude smát přece jen na Dělníky, ale pak přišla chvíle první hvězdy utkání Jirky Schlägela v drezu Nosičů, který na trénink dorazil v jarmilách či toníkách ještě z dob, kdy se účastnil spartakiády ve slavné skladbě "Poupata". Nejprve se řítil k brance soupeře, mysl chtěla, ale tělo už dávno nestíhalo a tak se natáhl, jak široký, tak dlouhý, ale spíše široký, před svatyní obývanou Maiconem! Jeho spoluhráči se snažili ohrožovat výše citovanou branku střelbou ze střední vzdálenosti za provolávání výstražných hesel typu:
"Bacha na šestnáctku, leží tam vyvržený vorvaň!"
"Leží tam člověk, někdo by mu měl pomoci na nohy!"
A podobně. A právě ve chvíli, kdy se obránci snažili nešťastníkovi poskytnout první pomoc, k němu doskákal kulatý nesmysl a ještě se ozvalo!
"Hele, není to tak zlý, vorvaň mrská ploutví!"
Bohužel se nejednalo o ploutev, ale o obávanou pravačku ležícího střelce, která se čirou náhodou opřela šněrováním spartakiádní jarmilky do jaboulaniho a ten se dokutálel za brankovou linii svatyně za zády nešťastného Maicona! A bylo rázem srovnáno!
Ze zápasu na Košutce 20. srpna 2011:
...První hvězdu zápasu nebylo tentokrát těžké hledat, neboť čtyři branky dát a další dvě připravit, to už chce mít v sobě trochu té fotbalovosti! Je jasné, že trenér Michálek už má asi jasno a z původně plánovaných několika málo symbolických minut domažlické ikony v pohárovém mači proti "milované" Spartě už Libora "Beryho" Bočana místo v základu nemůže minout!

Ze zápasu proti Lohbergu 3. září 2011:
...Nehrající náčelník Láďa "náčelník" Brichcín, který tentokrát hrál a ještě stačil vyhnat pavouky ze šibenice soupeřovy svatyně dalekonosnou jedovkou alá Roberto Carlos!
SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:24 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama