Přípravka staré gardy udeřila....

18. prosince 2011 v 17:02 | SG
Přípravka staré gardy udeřila jako bouře Joachim a staříky dorostu staré gardy roznesla na umělce tentokrát jak vítr pastoušku!
Minulá velice úspěšná akce Bororo měla za následek to, že někteří borci na trénink vůbec nedorazili a někteří z těch starších, co si v sobotní odpoledne našli cestu na UMT, byli myšlenkami pravděpodobně ještě při hledání bájného Eldoráda, neboť jinak je potupná porážka od mladíků doplněných legendou a snajprem SG Berym a nikým menším než oporou zadních řad A-teamu Tesařem zcela neomluvitelná!
Staříci tentokrát nenašli recept na kombinace později narozených na jeden dotek po osách Pelé - Bery - Junior - Mayky a také stříbrský černý Petr v jejich řadách byl se svým uměním na zvrat v utkání krátký a tak se zrodila pravděpodobně nejvyšší historická tréninková prohra SG na UMT!!!

Přípravka SG (zelení) vs. Dorost SG (oranžoví) 15 : 4!!!

Přípravka SG (zelení):
Peleška -Karas, Bočan, Junior, Tesař

Dorost SG (oranžoví):
Major - Csulák, Pavlíček, Foldyna, Šťastný

O případném štědrovečerním a silvestrovském tréninku bude v týdnu jednat nehrající náčelník a podá prostřednictvím webu a mailů včasnou informaci!

"Borci, nemá cenu si nic nalhávat, dnes jsme na ně opravdu neměli!..."

"...a nepomohl nám ani ten stříbrskej Permon vodpočatej ze svý rutinní ulejvárny a ty jeho nepřesný pasy doprovázený tím jeho frenetickým zdař bůh taky díru do světa neudělaly! S tím avízovaným přestupem by si to měl náčelník fakt ještě pořádně rozmyslet!"

Omluva:
Omlouváme se tímto aktérům za omyl při vyhlášování nejlepší individiální akce SG v roce 2011 v areálu oujezdských mrazíren, kde jsme mylně uvedli, že branku v zápase o mistra Chodska vstřelil nehrající náčelník!
Tuto však proměnil po sólu Petr "Zátopek" Kuželka a náčelníkova branka padla v zápase proti Lohberku!
Teď můžeš, Hájo, zase klidně spát!
Děkujeme za pochopení!

SG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama